Робимо добро разом!
Весь прибуток від продажу йде на допомогу переселенцям

Умови оплати та доставки

Ви можете оформити замовлення в нашому інтернет-магазині в будь-який час доби. Обробка замовлень менеджером інтернет-магазину - по робочих днях з 10.00 до 20.00.

Прийом замовлень по телефону здійснюється щодня з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 17.00. Відправка по Україні здійснюється з понеділка по п'ятницю включно. Також приймаємо замовлення по Viber і Telegram за вказаними телефонами на сторінці "Зв'язатися з нами"


Оплата

Оплата на банківську карту ПриватБанк
Після підтвердження замовлення Вам на пошту прийде лист з деталізацією замовлення і реквізитами банківської карти. Також замовлення буде продубльовано: повідомленням СМС, або повідомленням на Viber, або повідомленням на Telegram.


Доставка

Термін доставки по Україні:
- зі складу в Одесі до 4 днів;
- зі складу у Польщі до 20 днів

Всі замовлення не мають пріоритетів і обробляються по черзі в міру їх надходження.

Якщо в замовленні вказані всі необхідні для відправки дані і весь товар є в наявності, то таке замовлення обробляється без дзвінка клієнтові.

Якщо клієнт вибрав форму оплати "Оплата на карту ПриватБанк", то після підтвердження цього замовлення менеджером інтернет-магазину клієнту буде надіслано СМС-повідомлення або повідомлення на Viber з сумою і номером карти для оплати.

Доставка по Україні здійснюється транспортною компанією "Нова Пошта".

Вартість доставки фіксована - 60 грн. 

Мінімальне замовлення для групи покупців "Партнер FM Group" 550 грн.