Умови оплати та доставки

Ви можете оформити замовлення в нашому інтернет-магазині в будь-який час доби. Обробка замовлень менеджером інтернет-магазину - по робочих днях з 9-00 до 20-00.

Прийом замовлень по телефону здійснюється щодня з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 17.00. Відправка по Україні здійснюється з понеділка по п'ятницю включно. Також приймаємо замовлення по Viber і Telegram за вказаними телефонами на сторінці "Зв'язатися з нами"


Оплата

Оплата на банківську карту ПриватБанк
Після підтвердження замовлення Вам на пошту прийде лист з деталізацією замовлення і реквізитами банківської карти. Також замовлення буде продубльовано: повідомленням СМС, або повідомленням на Viber, або повідомленням на Telegram.

Онлайн-оплата Приват24 (для владельцев банковских карт ПриватБанк)
Після підтвердження замовлення Ви будете переадресовані на сайт ПриватБанку, де зможете оплатити замовлення.


Доставка

Накладним (наложеним) платежем не відправляємо.

Всі замовлення не мають пріоритетів і обробляються по черзі в міру їх надходження.

Якщо в замовленні вказані всі необхідні для відправки дані і весь товар є в наявності, то таке замовлення обробляється без дзвінка клієнтові.

Якщо клієнт вибрав форму оплати "Оплата на карту ПриватБанк", то після підтвердження цього замовлення працівником інтернет-магазину "FM Group Ukraine" клієнту буде надіслано СМС-повідомлення або повідомлення на Viber з сумою і номером карти для оплати.

Після отримання оплати замовлення отримує статус "Готується до відправки" і відправляється на підготовку до відправки.

Доставка здійснюється транспортними компаніями "Нова Пошта" та "Міст Експрес". Відправка відбувається протягом 2-4 робочих днів з моменту оплати замовлення. Вартість доставки оплачується покупцем.

Після того, як посилка сформована на нашому складі, клієнту буде надіслано смс-повідомлення, що містить номер товарно-транспортної накладної.

Якщо Ви зробили замовлення в останній день місяця, то термін відправки може збільшитися ще на один день. Кожне перше число на складі інвентаризація.