Робимо добро разом!
Весь прибуток від продажу йде на допомогу переселенцям

Про компанію FM World

FM World з гордістю презентує елітну парфумерію і косметику, яка пройшла тест на бездоганність у багатьох країнах світу. Компанія має представництва на всіх континентах, в понад 60-ти країнах. А починала свою історію FM World в 2004 році, коли засновники, сім'я Травински, поставила собі за мету - доступність елітної парфумерії.

Унікальне поєднання ціни та високого стандарту якості духів не могло не викликати ажіотажу. Успіх був гарантований. На сьогоднішній день компанія продовжує демонструвати високі досягнення і реалізовує свої амбітні плани. Тепер можливість зануритися в світ всесвітньо відомих брендів духів є і у Вас.

FM World готова вразити не тільки ціною і якістю, а й надзвичайним асортиментом. Більше 160 запахів різноманітних нот і акордів зможуть задовольнити смак навіть найвибагливішого цінителя косметичної продукції. Широкий вибір ароматів дасть можливість підібрати особливий відтінок, який підкреслить Вашу індивідуальність і неповторність. Запрошуємо Вас насолодитися ароматами відомих брендів, таких як: Dolce & Gabbana, Giorgio Armani, Gucci, Hugo Boss, Lacoste, Cacharel, Calvin Klein, Chanel, Christian Dior, Davidoff, Donna Karan, Escada і багатьох інших!

Парфуми FM World - це не порожня імітація брендових елітних ароматів. Оригінальність парфумерії гарантована завдяки співпраці з одним з найбільших виробників парфумерії в світі - концерном DROM Fragrances International. Не маючи права на використання гучних брендів в назвах продукції, компанія законно поширює відомі аромати під номерами nf під власною торговою маркою. Це дозволяє зробити елітну парфумерію більш доступною.

Виробництво парфумів має місце в Німеччині, а кінцевий етап їх створення відбувається на заводі Perfand в Польщі. Високоякісну європейську сировину, сучасне обладнання і наявність всіх необхідних сертифікатів - запорука впевненості і вдячності наших клієнтів. Оригінальна концентрація духів забезпечує стійкість, яка відповідає нормам Французького Комітету з парфумерії.

Крім ексклюзивної колекції парфумів, компанія FM World пропонуємо Вашій увазі:
- декоративну косметику MAKE UP;
-косметика по догляду за шкірою і волоссям;
- ексклюзивні парфуми і косметика UTIQUE;
-дієтичні добавки (БАДи) Nutricode;
- чай та кава Aurile;
- товари для дому SMART&CLEAN.

Різноманіття нашої продукції, її ексклюзивність в поєднанні з високою якістю і доступною ціною викликає захват і захоплення. Ласкаво просимо в неповторно чарівний світ колекції FM World, який обов'язково зарядить Вас незвичайним настроєм!