Робимо добро разом!
Весь прибуток від продажу йде на допомогу переселенцям

Угода користувача

(редакція з січня 2020р.)

Увага !!! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте дані умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт. Використання даного сайту, зокрема заповнення різних форм, заявок, а також замовлення Вами товарів/послуг з використанням даного сайту, означає Вашу згоду з умовами даної Угоди.

Терміни, що вживаються в цій Угоді користувача:

Адміністрація – адміністрація веб-сайту інтернет-магазину fm-ua.com

Сайт – веб-сайт інтернет-магазину fm-ua.com, включно з усіма веб-сторінками. Власником інтернет-магазину є офіційний бізнес-партнер FM World Олександр Коломойцев.

Угода – дана угода Покупця.

Продавець – підприємець, який розміщує на Сайті інформацію про товари, які реалізує та послуги, які пропонує. Продавцем може бути як Адміністрація, так і будь-яка особа, якій Адміністрація Сайту надала дозвіл на розміщення відомостей про товар/послуги.

Товар – товари, послуги, роботи, майнові права, інші матеріальні та нематеріальні об'єкти, про які розміщена на Сайті інформація.

Користувач (Споживач,Покупець) – Споживач, який переглядає інформацію на Сайті і / або замовляє та / або отримує Товари з використанням інструментів Сайту. 

Замовлення – звернення Покупця: через Сайт, через оператора, або за допомогою месенджерів Viber та Telegram до Продавця з проханням продати Товар, а також сукупність Товарів, які замовив Покупець.

– Пропозиція – інформація, яка розміщена на Сайті про конкретний Товар, який може бути придбаний споживачем.


1. Загальні умови використання Сайту.

1.1. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж Товарів Продавцем.

1.2. Ця Угода є публічною офертою. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту, роблячи Замовлення: через Сайт, через оператора, за допомогою месенджерів Viber та Telegram Користувач тим самим приєднується до цієї Угоди.

1.3. Адміністрація Сайту має право у будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Такі зміни вступають в силу з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті.

1.4. Пропозиція на Сайті не є офертою. Однак Користувач після ознайомлення з Пропозицією має право зробити оферту Продавцю шляхом заповнення форми Замовлення. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцю на придбання Користувачем відповідного Товару на умовах, що зазначені в Пропозиції.


2. Зобов'язання сторін.

2.1. Користувач зобов'язується уважно ознайомитися з даною Угодою. У разі незгоди з її умовами Користувач зобов'язується негайно припинити використання Сайту.

2.2. Користувач погоджується не робити дій, які можуть розглядатися як порушення українського законодавства або норми міжнародного права, зокрема, у сфері інтелектуальної власності, авторських і/або суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту та його сервісів.

2.3. Використання матеріалів сайту без згоди правовласників не допускається. Для правомірного використання матеріалів Сайту необхідне укладення ліцензійних договорів (отримання ліцензій) від правовласників.

2.4. При цитуванні матеріалів сайту, зокрема і авторських творів, які охороняються, посилання на Сайт обов'язкове.

2.5. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України і загальноприйнятим нормам моралі та моральності.

2.6. Користувач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не є відповідальною за відвідування і використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на сайті.

2.7. Користувач приймає положення про те, що всі матеріали і сервіси Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою.

 

3. Порядок обміну і повернення Товару Користувачем.

Постановою Кабміну №172 від 19.03.1994 (Редакція від 07.12.2005) "Про реалізацію окремих положень Закону України" Про захист прав споживачів" затверджено Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню). Крім продовольчих товарів, лікарських препаратів і засобів, предметів гігієни, в цьому переліку присутні також парфюмерно-косметичні вироби. Повний перелік товарів дивіться на http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF

 

4. Персональні дані.

4.1. Оформлюючи Замовлення на Сайті і/або ставлячи галочку у відповідному полі на Сайті перед заповненням своїх персональних даних, Користувач дає свою згоду Адміністрації на збір та обробку (накопичення, зберігання, адаптування, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення ) зазначених даних, а саме: прізвища, ім'я, електронної пошти, номера телефону, адреси  – з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно-експедиторським і кур'єрським організаціям, будь-яким Банкам і/або фінансовим установам та іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Адміністрації. Дане положення діє без обмеження терміну дії.

4.2. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана самим Користувачем.


5. Інші умови.

5.1. Умови оплати та доставки регламентуються розділом "Оплата і доставка".  Погоджуючись з данною Угодою (Угода користувача) Користувач автоматично погоджується з умовами оплати та доставки.

5.2. Користувач повинен розуміти можливість виникнення ситуації, при якій на відправку потрібно більше чотирьох робочих днів (через особливості роботи служби доставки; великого обсягу замовлень і в зв'язку з цим подовження термінів оформлення кожного замовлення, і т.д.), або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому Продавець не бере на себе ніяких зобов'язань по відшкодуванню будь-яких збитків Покупця, пов'язаних з несвоєчасною доставкою замовлення. Якщо Користувача не влаштовують терміни доставки, він має право відмовитися від Замовлення в день його оформлення зв'язавшись з оператором сайту.

5.3. Користувач має право призначити Одержувачем придбаного Товару третю особу. В цьому випадку Одержувач зобов'язаний вказати в формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації одержувача і доставки йому Товару. У цьому випадку на відносини сторін поширюються положення ст. 636 «Цивільного кодексу України».

5.4. Для видачі Товару Одержувачеві останній зобов'язаний надати при отриманні Товару документ, який засвідчує особу (паспорт).

5.5. При отриманні Товару Одержувач зобов'язаний поставити у документах свій підпис, який підтверджує те, що Товар він отримав.

5.6. Усі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов'язані з нею, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

5.7. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-ким з користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права на пізніші відповідні дії на захист своїх інтересів і захист авторських прав матеріалів Сайту, які охороняються відповідно до чинного законодавства. Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і безумовно приймає їх.


6. Умови обслуговування дистриб'юторів (партнерів) компанії FM World.

6.1. Продаж Товарів здійснюється по партнерським цінам.

6.2. Дистриб'ютор не повинен брати участь ні в одній мотиваційній програмі від компанії FM World Україна чи інших регіональних компаній FM World.

6.3. Дистриб'ютор не знає свого спонсора, внаслідок чого не може отримувати консультації. Консультації за телефонами (067) 68-63-222, (050) 651-64-41.

6.4. Бали на куплену продукцію в Інтернет-магазині НЕ НАРАХОВУЮТЬСЯ