Робимо добро разом!
Весь прибуток від продажу йде на допомогу переселенцям

Важлива інформація

Доброго дня мої шановні клієнти!

Важлива інформація про передоплату та шахрайство.

Мене звуть Олександр Коломойцев, я власник цього сайту і офіційний бізнес-партнер компанії FM World з травня 2014 року, якій належить торгова марка "Federico Mahora". 

Мене іноді запитують, чому я не відправляю продукцію накладеним (наложеним) платежем. Відповідаю. На даний момент представництва (офіс та склад) в Україні немає. Усі товари надсилаються мені напряму з Польщі. Доставка від 8 до 20 днів. Тому й я беру 100% передоплату, щоб бути впевненим, що Ви не відмовитесь від замовлення. 

"А якщо я оплачу замовлення, а ви мені нічого не вишлете?" Відповідаю. Сайт зареєстровано у жовтні 2014 року і на відміну від абсолютної більшості я не приховував реєстраційні дані. Щоб перевірити інформацію про сайт Ви можете скористатись одним з сервісів Whois. Whois (від англійського «who is» — «хто такий») – спеціальний мережевий протокол, за допомогою якого можна отримати докладну інформацію про бажаний домен, яка включає такі дані: дату і час реєстрації, дату і час закінчення делегування доменного імені, поточні DNS-сервери домену, його статуси, а також інформацію про реєстранта – власника доменного імені.


З цого скріншоту видно, що домен (сайт) був зареєстрований у жовтні 2014 року, ім'я, прізвище, адреса, телефон співпадають з контактними даними, які вказані на цьому сайті.


Ви можете самі перевірити інформацію про домен (сайт), скориставшись одним з сервісів

https://thehost.ua/ua/domains/whois

https://www.ukrnames.com/ukr/domains/whois.jsp


Зробити повноцінний інтернет магазин коштує не одну сотню доларів. Плюс його ще потрібно наповнити товарами, вкласти ще кошти у рекламу. І тільки через певний час (від 6 місяців) сайт почне з'являтись у пошуку пошукових систем. Щоб вивести сайт на перші позиції потрібно вкласти декілька тисяч доларів. Тому шахраї "мешкають" на торговельних площадках типу OLX, IZI, Оголоша, Кіdstaff та інші. Продвинуті шахраї продають Вам копієчний товар за великі гроші. 

Ось приклад. Зайшовши на один з новинних сайтів і відключивши AdBlock (додаток у Сhrome який блокує рекламу) натиснув на одне з багатьох рекламних оголошень. Ось посилання на сайт https://tele-signal.space/news_portal/hq-clearTv-399-expert_online. Не факт , що на момент перегляду Вами цей сайт буде "живий". Мене перекинуло, на перший погляд звичайних сайтів. Але це на перший погляд.


Які б я не натискав кнопки, категорії мене автоматично прокручовало на "специальную "рулетку" с розыгрышем скидки". Тиснемо на кнопку "ЖМИ" і звичайно отримаємо супер знижку. Тобто за 10 хвилин я повинен оформити замовлення і для мене буде супер ціна - 399 грн. Зазвичай багато людей на це "ведуться" і купують. Копіюємо назву, вставляємо у пошукову строку і... Тільки рекламні результати показали ціну від 74 грн. Тобто це дешевше у більш, ніж у 5 разів. На Аліекспресі вони коштують по 1 долару при купівлі від 100 шт з безкоштовною доставкою.

Бійтесь таких шахраїв. Купуйте товари в інтернеті тільки у перевірених продавців. Усього Вам найкращого